секс шоп sovaldi in Italy;check abbott synthroid online store;Столы и бильярдные кии купить в Киеве, купить бильярдный стол киев

Роботи майстрині-гончара Марини Чингарівни Кривонос:

Гончар Вишгородського историко-культурного заповедника. Член національної спілки майстрів народного мистецтва України. Навчалася в Миргородському керамічному технікумі на відділенні художньої кераміки та в Опішні, в професійних гончарів. З 1982 р по 1987 р навчалася в Вітебському педагогічному інституті ім. Кірова на художньо-графічному факультеті.

Роботи виконані в стилі традиційної Васильківської кераміки. Гончарні вироби, розпис ангобами і кольоровими поливами.

****

Роботи майстрині-кераміста Музиченко Тетяни Іванівни :

Народилася 20.11.1962 р., с. Жорнівка Київської області. Закінчила Вітебський державний педагогічний інститут (1990). Працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва. Член НСХУ (1999). Викладач Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Майстер Вишгородского историко-культурного заповедника.

****

Роботи майстра-гончара Денисенка Юрія Сергійовича :