заказал тактический нож в магазине 070.com.ua с доставкой по Украине . секс шоп furosemide non prescription;ciprofloxacin 500

В нашому музеї відбулася лекція під назвою " Середньвічні техніки друку" та " Історія графіки ", що проходила

18 листопада 2014 року. Лекцію проводив науковий співробітник нашого заповідника, Денисенко Юрій.

На світлинах показані дркарські форми виконані на мідній пластині за  технологіями ХVI ст.

На металевій дошці голкою роблять малюнок , а заглиблення елементів зображення посилюють шляхом травлення металу кислотами,

витравлені місця наповнюють фарбою і на спеціальному станку друкують відбиток на зволоженому папері.

В нашому музеї відбулася лекція під назвою " Розвиток та технології в Іконопису ", що відбулась 12 грудня 2014 року.

Лекцію проводив студент "Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури" Денисенко Михайло.